Firma Fintecnic to branża, która zajmuje się produkcją okien i drzwi. Długoletnie działanie firmy i jej doświadczenie spowodowało, że jest ona jedną z najpopularniejszych firm w Łodzi, które specjalizują się w tej dziedzinie.

Okna drewniane Łódź- historia firmy

Fintecnic zajmuje się produkcją okien pcv, drewnianych i aluminiowych oraz dodatków z nimi związanych, takich jak rolety. W swojej ofercie posiada ona również akcesoria do bram. Sama firma funkcjonuje już na rynku od 10 lat i może pochwalić się niemałym zainteresowaniem klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Firma posiada w ofercie okna zarówno bardzo drogie, które przeznaczone są do nowoczesnych mieszkań, ale także tańsze, również świetnej jakości okna. Firma ta przede wszystkim specjalizuje się w produkcji wyjątkowo odpornej i wytrzymałej stolarki okiennej. Jakie okna można zakupić u tej firmy? Znaleźć można okna wykonane z PCV, okna aluminiowe, czy drewniane, które produkowane są z sosny i dębu.

Oferta firmy- okna aluminiowe Łódź

W ofercie firmy znaleźć można przede wszystkim:
moskitiery ramkowe,
-drzwi zewnętrzne,
-parapety,
-bramy garażowe,
-rolety zewnętrzne,
-okna aluminiowe,
-okna drewniane,
-okna PCV

Jeśli chodzi o okna aluminiowe to można wyróżnić kilka typów okien. Są to okna wewnętrzne działowe, do których produkcji wykorzystuje się profil firmy Aliplast, nazywany Econoline. Powstają z niego okna bez przekładek termicznych, które najczęściej montuje się w nieogrzewanych budynkach, na przykład pomieszczeniach gospodarczych. Szczególnie polecane są energooszczędne okna aluminiowe z systemem 3- komorowym. Posiadają izolację termiczną, dlatego świetnie nadają się do domów mieszkalnych.

Rolety Łódź

Zewnętrzne rolety naokienne produkowane przez Fintecnic przeznaczone są dla gotowych budynków. Produkty wykonane są z aluminium. Dla wyjątkowo wymagających klientów polecić można rolety z systemem antywłamaniowym, który dodatkowo zabezpiecza dom. Klienci mają do wyboru okrągłe lub klasyczne kształty futerałów. Rolety te stanowią również niezwykłą dekorację budynku oraz gwarantują oszczędność energii, gdyż zatrzymują uciekające z domu ciepło.

Współpraca z architektami

Firma ta oferuje również współpracę z architektami, dlatego też okna są stale udoskonalane. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o klientach. Zachowane są wszelkie detale, aby całość prezentowała się należycie. Warto zaznaczyć, że okna te są dźwiękochłonne, co oznacza, że gwarantują spokój i ciszę we wnętrzu domów. Dodatkowe systemy antywłamaniowe gwarantują poczucie bezpieczeństwa wśród domowników. Również produkowane bramy garażowe są świetną wizytówką domu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów skutecznie wytrzymują działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Firma Fintecnic, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku sprzedaży zdobyła zaufanie wielu klientów. Produkowane okna, drzwi czy bramy spełniają wymagania klientów. Jeśli chodzi o ceny produktów, to każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od tanich produktów, a kończąc na drogich elementach.