Poszukiwanie odpowiedniego wyposażenia do sypialni wcale nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko wszystko musi tworzyć spójną, estetyczną całość, ale też musi być dostosowane do Twoich potrzeb.   Czasem też, mimo usilnych starań, może okazać się, że to co miało być doskonałe…okazało się nietrafionym wyborem.

Jeżeli co rano budzisz się z bólami w okolicy karku, szyi, głowy, boli Cie kręgosłup, w Twoim łóżku może być coś, co działa przeciw Tobie. Zanim zdecydujesz się na wymianę całego materaca spróbuj nowej poduszki – chociaż niepozorna ma ogromny wpływ na jakość Twojego snu.
Wbrew przekonaniom, że „to tylko” poduszka, ten niewielki element wyposażenia sypialni ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i jakość wypoczynku. Świadczy o tym chociażby fakt, jak szeroki wybór poduszek proponują ich producenci: https://salonsnu.pl/21-poduszki-tempur. Tempur, do którego produktów odsyłamy, to znany producent materaców, kojarzony ze względu na rewolucyjny materiał opracowany w NASA, który ma zastosowanie w ich produktach.

 Wykorzystanie zaawansowanych technologii w produkcji wyposażenia sypialni poskutkowało rewolucją w zakresie snu i wypoczynku. Szeroki zakres prowadzonych badań naukowych umożliwia stałe doskonalenie produktów Tempur.

Poszukując odpowiedniej poduszki warto zwrócić uwagę na marki takie jak Tempur, gdyż za ich produktem stoi sztab badaczy, rygorystyczne testy jakości i tysiące zadowolonych klientów.

Aby wybrać odpowiedni kształt poduszki należy zastanowić się, w jakich pozycjach śpi się najczęściej.  Czy śpisz cała noc w jednej pozycji? A może raczej lubisz w nocy przekręcać się z boku na bok? Zasypiasz w rożnych pozycjach a budzisz się zawsze w innej? Dla każdej z tych opcji znajdzie się odpowiednia poduszka, która zapewni wygodny, komfortowy sen.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat pozycji spania http://www.komfortsnu.pl/warto-wiedziec/na-prawym-czy-na-lewym-boku-jaka-pozycja-snu-jest-lepsza/

Dla osób śpiących na plecach polecane są lekko profilowane albo płaskie poduszki. Sen na nich będzie nie tylko przyjemny, ale umożliwi też odpowiednie ułożenie kręgosłupa, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych odczuć związanych z odcinkiem szyjnym. Jeżeli często zmieniasz pozycję w nocy, to płaska poduszka, albo lekko profilowana sprawdzi się dobrze w twoim wypadku, ponieważ ułożysz się na niej właściwie nawet przez sen.

Jeżeli lubisz spać na boku, zdecyduj się na mocno profilowaną poduszkę. Ta pozycja, chociaż popularna i wygodna, jest silnie obciążająca dla kręgosłupa, dlatego szczególnie ważne jest by dobrać odpowiednio wyprofilowaną poduszkę.

Jeżeli jednak sama wymiana poduszki Ci nie wystarcza, warto pomyśleć o zmianie materaca.

Oprócz komfortowych poduszek Tempur oferuje wyjątkowo wygodne materace. Wśród nich jest szczególnie polecany Tempur Firm Elite https://salonsnu.pl/materace-tempur/1172-materac-tempur-firm-elite-83105094.html. W odczuciu jest to twardy materac, o idealnym poziomie redukcji nacisku. Jeżeli chcesz wypróbować nowej jakości snu zapraszamy do Salonu Snu, by wypróbować który materac i poduszka Tempur będzie dla Ciebie idealny.

artykuł sponsorowany.