Otaczasz się drewnianymi przedmiotami? Lubisz mieć kontakt z naturą? Zdecydowana większość społeczeństwa dekorując swoje otoczenie wybiera drewniane meble. To właśnie one nadają przestrzeni elegancji oraz przytulności. Przedmioty z drewnianymi elementami idealnie nadają się zarówno do domu oraz mieszkania, jak i na zewnątrz, tzn. do ogrodu. Poniżej przedstawiamy, jak zabezpieczyć drewno, aby służyło ci jak najdłużej.

Jak chronić drewno

Drewniane meble to doskonała inwestycja, bowiem cieszy oko oraz pozwala się zrelaksować. Żeby jednak twoje meble były długowieczne i nie uległy zabrudzeniom, musisz zadbać o ich powierzchnię. Ochrona drewna, wbrew pozorom, jest bardzo łatwa do uzyskania, wystarczy, że pokryjesz je odpowiednią lazurą czy inną substancją. Dzięki niej ograniczysz ryzyko, bez zakrywania piękna drewna, chowania go, czy konieczności jego wymieniania.

Zacznijmy od tego, że lazura jest bardzo przydatną substancją ochronną. Możesz ją nałożyć na meble ogrodowe, łazienkowe i nie tylko. W ten sposób zabezpieczysz swoje piękne przedmioty przed niszczeniem oraz brzydnięciem. Niestety, ale wokół nas występuje bardzo wiele niebezpieczeństw, których nie widzimy, albo na które nie zwracamy uwagi, a które mogą zepsuć drewno. Mowa tu o takich czynnikach jak temperatura, woda, promienie UV, czy brud. Na pewno nie służą one twoim drewnianym powierzchniom, ale nie jest to problem, którego nie da się rozwiązać. Jak to zrobić?

Remmers – profesjonalne lazury do drewna

My stawiamy na lazury od Remmers. Gwarantujemy, że produkty tej firmy są niezawodne, bardzo skuteczne i proste w użyciu. Remmers posiada ogromne doświadczenie w swojej branży, komunikuje się ze swoimi klientami, czyta ich opinie i na tej podstawie ulepsza swoje produkty. Jeżeli nie wiesz, który z nich wybrać, skontaktuj się ze sklepem MBK lub przejrzyj ich ofertę dostępną online. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze oraz prawidłowo zabezpieczysz swoje drewniane meble. Do wyboru masz bejcę, lakier czy lazurę do drewna. Niestety każda substancja ma inne właściwości i nadaje się do innych warunków, dlatego koniecznie skonsultuj swój wybór ze sprzedawcą.

HK-Lasur – zalety lazury 3w1

Jednym z dostępnych produktów od Remmers jest także lazura 3w1. Warto ją nieco bliżej poznać, bowiem posiada unikatowy skład i tym samym niezwykłe właściwości, a dokładniej wszystkie te, których ci potrzeba. Lazura ta tworzy niezwykłą powłokę chroniącą drewniane powierzchnie przez bardzo długi czas.

Dlaczego warto kupić lazurę 3w1 od Remmers? Przede wszystkim zaletą tego środka jest to, że posiada optymalny skład. Właśnie te właściwości pozwoliły stworzyć preparat tworzący jednocześnie lazurę, impregnat do drewnianych powierzchni, a nawet powłokę gruntującą. Zauważ, że w tym przypadku kupujesz jedną rzecz, za jedną niewysoką cenę, a zyskujesz trzy różne działania. Ponadto oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas, ponieważ nie musisz dobierać trzech różniących się między sobą produktów.

Jakby tego było mało, lazury HK-Lasur 3w1 można stosować niezależnie od posiadanego rodzaju podłoża. Nie musisz więc się martwić o to, czy dokonujesz właściwego wyboru. Zyskujesz też dużą skuteczność działania, więc nie musisz nakładać kilku warstw. W przypadku lazury 3w1 wystarczy już jedna. W ten sposób także możesz zaoszczędzić parę złotych.

Lazura HK-Lasur Grey Protect

Lazura HK-Lasur Grey Protect to jedna z dostępnych na rynku odmian lazury od Remmers. Firma stworzyła ją zadziwiając przy tym swoich klientów. Jej niepowtarzalność polega na tym, że możesz sam ją sobie stworzyć, bawiąc się kolorami, ale choć paleta barw jest ogromna, wszystkie te kolory są szare. Właśnie tak, z palety bogatej w odcienie szarości stwarzasz swoją własną, szarą lazurę. Nietypowy sposób, ale bardzo podoba się klientom, więc może warto to sprawdzić? Oczywiście zachęcamy.

Lazura Holzschutz-Creme

Boisz się, że substancja będzie spływać podczas nakładania? Wracasz zmęczony z pracy i nie chce ci się rozkładać gazet, worków czy innych zabezpieczeń, aby nie pobrudzić mebli? Remmers stworzyła coś, co powinno cię zainteresować – lazura w formie kremu. Genialne w swojej prostocie, prawda? A dodatkowo zaletą kremu jest także to, że dociera on nawet do bardzo nietypowych, trudno dostępnych miejsc. W rzeczywistości lazura w postaci kremu nie różni się od tradycyjnej jej wersji. Ten produkt także chroni przed pleśnią, żerem os, wodą, sinizną, grzybem, zmianą temperatury czy promieniami UV.

Jeżeli interesuje cię zakup profesjonalnej lazury w niskiej cenie, koniecznie wejdź na stronę mbksklep.pl