Przedpokój jest wizytówką mieszkania, domu i od jego aranżacji zależy, jaki efekt widoczny będzie dla naszych gości. Nie tylko wizualna strona wystroju pomieszczenia jest w tym względzie istotna. Przedpokój powinien być urządzony z dbałością o ergonomiczną funkcjonalność. Wygodne w użyciu, dopasowane do dostępnej przestrzeni, niezakłócające sprawnej komunikacji meble to podstawa komfortowego użytkowania przestrzeni na co dzień.

Meble w Twoim przedpokoju – jak dobrać?

Meble do przedpokoju powinny być dopasowane do stylu, w jakim wykończono ściany oraz podłogę oraz do kolorystyki stolarki drzwiowej i okiennej. Spójność we wnętrzu jest bardzo ważna zwłaszcza, jeśli przedpokój jest niewielki. Aby zadbać o jego funkcjonalność, zastosuj praktyczne rozwiązania w postaci mebli, zwiększających powierzchnię przechowywania. Zamknięte w pojemnych, nowocześnie wyglądających szafkach przedmioty, niezbędne w strefie wejścia do domu to rozwiązanie estetyczne i wygodne na co dzień, które bez problemu znajdziesz w renomowanych sklepach meblowych takich jak Edinos.pl. Nowoczesne szafki na buty prezentują się doskonale, wzmacniając stylowy efekt aranżacyjny, dodatkowo dbają o prządek w Twojej kolekcji obuwia tworzą praktyczną przestrzeń do odłożenia niezbędnych przedmiotów na blacie szafki. Szafki na buty w nowoczesnej odsłonie są jednocześnie wygodnymi siedziskami, które niezbędne są podczas zakładania obuwia.  Wszystko, czego potrzeba do wyjścia w jednym miejscu? Tak. Wygodnie i estetycznie.

biała szafka na buty

Szafki na buty – praktycznie z funkcjonalnie

Funkcjonalne, nowoczesne szafki na buty dostępne są najczęściej w wersji z otwartymi półkami oraz jako zamykane szafki z drzwiczkami, uchylnymi w górę. Szafki na buty otwarte odpowiednie są do przestronnych pomieszczeń, w których możesz pozwolić sobie na widoczność elementów wyposażenia lub do garderoby, jako dodatkowa półka na obuwie.

szafka na buty z lustrem

Szafki zamykane natomiast przeznaczone są z reguły do pomieszczeń niedużych, w których dzięki ukryciu we wnętrzu szafek przedmiotów codziennego użytku, zyskujesz ład i porządek, które wpływają na złudzenie większej przestrzeni oraz większą swobodę korzystania z pomieszczenia. Nowoczesne szafki na buty dostępne są w standardowych wymiarach, które gwarantują dużą pojemność oraz w postaci szafek slim, odpowiednich do wyjątkowo wąskich pomieszczeń. Szafki płytkie zmieszczą mniejszą ilość obuwia, lecz są niezwykle praktyczne nawet w małych przedpokojach.

praktyczna nowoczesna szafka na buty

Nowoczesne szafki na buty do Twojego wnętrza

Stylowe szafki na buty w nowoczesnej stylistyce prezentują się doskonale w modernistycznie urządzonych pomieszczeniach. Wykonane z laminowanej płyty meblowej wysokiej jakości, łatwej w czyszczeniu oraz odpornej na zarysowania, nowoczesne szafki na obuwie są niezwykle praktyczne i prezentują się nienagannie. Siedziska tapicerowane, bardzo modne w zestawieniu z szafkami na buty nie tylko wzmacniają efektowny wygląd mebli, ale zapewniają komfort codziennego użytkowania. Nowoczesne szafki na buty do nowoczesnych wnętrz? Wybierz szafki w kolorze białym lub modnym odcieniu dębu. Z pewnością będą zachwycały wyglądem i funkcjonalnością.